| Brand | CE Compass |
|---|---|
| MPN | CBL_PRG_ITD_K |
| Type | USB Cables |
| Model | CBL_PRG_ITD_K |
| Item Length | 6.69 in |
| Item Width | 5.12 in |
| Item Height | 0.39 in |
| UPC | 843354119352 |
Check the listing for details. FTDI Programming Cable for Baofeng, Kenwood Radios (3 FT) - USB Chirp Cable. Condition: New. Listed at 21.99 USD. Introduction: Unlock seamless programming potential with our Universal USB Programming Cable for programming cable for UV5R, UV-82HP, 5RM, 5RX, K5PLUS, BF-F8HP, BF-888S, GMRS-V2, TK3107 & More, designed for flawless connectivity with a wide range of two-way radios, compatible with BAOFENG, KENWOOD, BTECH, and more.