| Personalize | No |
|---|---|
| Manufacturer Warranty | 2 Years |
| Number in Pack | 1 |
| Personalized | No |
| Item Depth | 18.7” |
| Materials sourced from | China |
| Item Weight | 32lb |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 0077924193767 |
| Brand | Weber |
| Type | Grill Pan/Griddle |
| Item Height | 1.19 in |
| Color | Black |
| Model | Weber 6789 |
| MPN | 6789 |
| Features | Easy Clean |
| Item Width | 32.67 in |
Check the listing for details. Genuine Weber Genesis 400 Series (6789) Rust-Resistant Griddle Insert. Color: Black, Condition: Open box, Made in United States. Listed at 170.00 USD. This unit fits series 400 Genesis weber grills.