| Plug Type | United States |
|---|---|
| Color | White |
| MPN | WP34 |
| Input Voltage | 120 V |
| Material | Plastic |
| Maximum Input Current | 6-10 A |
| Battery Size | A |
| Smart Home Compatibility | Amazon Alexa, Google Assistant |
| Brand | Ghome |
| Type | Smart Plug |
| Unit Type | Unit |
| Recommended Environment | Indoor |
| Number of Outlets | 4 |
| Features | App-Controlled, Smart Socket |
| Maximum Compatible Appliance Wattage | 1001-1200 W |
| Resistance Properties | Fire Resistant |
| Unit Quantity | 4 |
| Output Voltage | 120 V |
| Smart Home Protocol | Google Assistant, Alexa, App And Voice Control |
Check the listing for details. Ghome Smart Voice Control Smart Plug WP3 White 4 Pack. Color: White, Condition: Open box. Listed at 18.00 USD. Check photos this is what you will be receiving. Thank you. God bless.