| Brand | Ghome |
|---|---|
| Color | White |
| Size | One Size |
| US Shoe Size | One Size |
| Waist Size | One Size |
| Chest Size | One Size |
| Card Size | One Size |
| Cup Size | One Size |
| Size Type | Regular |
| Type | Remote Control |
| Department | Unisex Adults |
| Style | Traditional |
| Material | Plastic |
| Format | DVD |
| Language | English |
| Item Height | 14 in |
| Item Length | 10.24 in |
| Item Width | 1.5 in |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Ghome Voice Control Smart Plug WP3 White 2 Pack New, Alexa and Google Home. Color: White, Size: One Size, Condition: New, Made in China. Listed at 9.99 USD. • GHome WP3 Voice Control Smart Plug Outlet • Home, WiFi Works With Alexa And Google • 2 In Pack • New With Tags Condition (see photos for details) • 1173, 1174