| Brand | unbranded |
|---|---|
| Type | vegetable chopper |
| Item Height | 10.5 cm |
| Color | white |
| Model | chopper hachoir |
| Item Weight | 0.45 kg |
| Item Width | 10.5 cm |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Kitchen Vegetable Chopper Manual Non Slip Handle Kitchen Veggie Efficient. Color: white, Condition: New, Made in China. Listed at 4.50 USD. Kitchen Vegetable Chopper Manual Non Slip Handle Kitchen Veggie Efficient