| Brand | Master Lock |
|---|---|
| Interior Shackle Width | 3/4 in |
| Body Color | Silver |
| Model | Master Lock 1KA |
| Interior Shackle Height | 15/16 in |
| Key Type | Alike |
| Shackle Material | Steel |
| Shackle Diameter | 5/16 in |
Check the listing for details. Master Lock 1KA Laminated Steel Commercial Padlock 1-3/4" Security System 3636. Condition: New. Listed at 16.96 USD.