| Brand | Master Lock |
|---|---|
| Interior Shackle Width | 1 9/16 in |
| Body Material | metal |
| Combination Type | Set your own personalized WORD password |
| Model | Master Lock 643DWD |
| Interior Shackle Height | 7/8 in |
| Shackle Material | nickle plated steel |
| MPN | 643DWD |
| Shackle Diameter | 1/4 in |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Location | Indoor |
Check the listing for details. MASTER LOCK 643DWD Set your own WORD combination padlock 10,000 combinations. Condition: New. Listed at 9.99 USD. Secure your belongings with the Master Lock 643DWD, a padlock designed for durability and convenience.