| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| MPN | MLCON72 |
| Item Length | 72 in |
| Item Height | 3.26 in |
| Item Width | 1.75 in |
| Color | Red |
| Item Diameter | Multiple Item Diameter |
| Brand | Milwaukee |
| Features | Portable |
| Material | Aluminum |
| Type | Line/Surface Level |
| Model | Milwaukee 72" REDSTICK |
| Item Weight | 6 lb |
Check the listing for details. Milwaukee 72" REDSTICK Concrete Level (MLCON72). Color: Red, Condition: New. Listed at 139.00 USD. Milwaukee 72" REDSTICK Concrete Level (MLCON72).