| UPC | 0045242500871 |
|---|---|
| Number of Pieces | 1 |
| Color | Silver |
| MPN | 48-22-7185 |
| Material | Aluminum |
| Item Length | 22 in |
| Jaw Size | 2.5 in |
| Brand | Milwaukee |
| Handle Size | 18 in |
| Type | Pipe Wrench |
| System of Measurement | Standard (SAE) |
| Item Height | 2 in |
| Model | 48-22-7185 |
| Features | Adjustable |
| Item Width | 8 in |
| Item Weight | 3.8 lb |
Check the listing for details. Milwaukee Pipe Wrenches. Color: Silver, Condition: Open box. Listed at 150.00 USD. Used maybe once….