| Brand | ELEGRP |
|---|---|
| Amperage (A) | 10 A |
| Color Family | White |
| Material | Polycarbonate |
| NEMA Configuration | Not NEMA Rated |
| Package Quantity | 4 |
| Plug/Connector | Straight Blade Connector |
| Returnable | 90-Day |
| Voltage (V) | 120 V |
| Certifications and Listings | UL Certified |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Product Height (in) | 1.54 in |
| Product Width (in) | 1.26 in |
| UPC | 313043970903 |
Check the listing for details. Mini Smart Plug Matter Supported 15A/1800W Max Compatible W/ Apple Home/Siri/Ale. Condition: New. Listed at 47.75 USD. Color Family White. We're happy to help. We do not accept P.O. Boxes. Material Polycarbonate. UL/Cul certified to ensure safety. Product Width (in) 1.26 in.