| Installation | . |
|---|---|
| Size | . |
| Custom Bundle | No |
| Color | Black |
| MPN | W9Y-ADM-X670130 |
| Material | Cast Iron |
| Item Length | 2.5" |
| Modified Item | No |
| Brand | Minuteman International |
| Type | Fireplace Back Plates |
| Number of Shelves | . |
| Seating Capacity | . |
| Seat Depth | . |
| Item Height | 5.5" |
| Model | X670130 |
| Style | Contemporary |
| Features | Made of Cast Iron with Matte Black finish |
| Item Width | 8.75" |
| UPC | 719908323820 |
Check the listing for details. Minuteman International Plain Cast Iron Fireback Supports Black Pair. Color: Black, Condition: New. Listed at 65.00 USD. Minuteman International Plain Cast Iron Fireback Supports Black Pair