| Color | Black |
|---|---|
| Item Diameter | 13 in |
| Material | Metal |
| Item Depth | 2 in |
| Cooking Method | infrared |
| Brand | NuWave |
| Type | Infrared Oven |
| Item Height | 2 in |
| Model | 20326 |
| Features | Drip Tray |
| Components Included | Base, Drip Pan |
| Number of Items | 1 |
| Item Width | 13 in |
| Item Weight | 14 oz |
Check the listing for details. NuWave 20326 Pro Infrared Oven 13” DRIP PAN Replacement Part. Color: Black, Condition: Used. Listed at 19.95 USD. NuWave 20326 Pro Infrared Oven 13” DRIP PAN Replacement Part Ships most economical method