| Power Source | NA |
|---|---|
| EC Range | A+++ - G |
| Custom Bundle | No |
| Color | Black |
| Item Diameter | 13" |
| MPN | NA |
| Material | Metal |
| Brand | NuWave |
| Type | Infrared Oven |
| Energy Star | Compliant |
| Capacity | 13" diameter |
| Manufacturer Warranty | None |
| Item Height | 1-1/4" |
| Model | 20331 |
| Components Included | Drip Pan Liner |
| Item Width | 13 in |
| Power | NA |
Check the listing for details. Nuwave Pro 20331 Inferred Oven 13” Drip Pan Liner Replacement Part Black Round. Color: Black, Condition: Used. Listed at 8.50 USD. Nuwave Pro 20331 Inferred Oven 13” Drip Pan Liner Replacement Part Black Round.