| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Color | Black |
| Item Diameter | 13 in |
| Material | Metal |
| Item Depth | 2 in |
| Cooking Method | infrared |
| Brand | NuWave |
| Type | Infrared Oven |
| Item Height | 2 in |
| Model | NuWave Pro 20301 |
| Features | Drip Tray |
| Components Included | Base |
| Number of Items | 1 |
| Item Width | 13 in |
| Item Weight | 14 oz |
Check the listing for details. NuWave Pro Infrared Oven DRIP PAN Replacement Part Model 20301. Color: Black, Condition: Used. Listed at 14.95 USD. Overall in good shape with little wear. Appears to have never been used. Ships bubble wrapped and boxed within two business days of payment