| Brand | NuWave |
|---|---|
| Type | infrared oven extender ring |
| Manufacturer Color | Clear |
| Color | Clear |
| Item Height | 3.5" |
| Model | 20331 |
| MPN | 20331 |
| Material | Plastic |
| Item Depth | 3 in |
| Components Included | Extension Ring |
| Item Width | 13" |
Check the listing for details. NuWave Pro Infrared Oven Replacement Part Clear Extender Ring 3 Inch Model 20331. Color: Clear, Condition: Used. Listed at 9.99 USD. Used NuWave Pro Infrared Oven Replacement extender 3-inch clear extender ring From Model number 20331 NuWave Pro Infrared Oven In used condition Has scratches, swirls, scuffs, and sticker residue on it