| Power Source | Electric |
|---|---|
| Bundle Description | None |
| Custom Bundle | No |
| Color | Silver |
| MPN | na |
| Cooking Method | Grill |
| Item Depth | 3 in |
| Brand | NuWave |
| Type | Infrared Oven |
| Energy Star | Compliant |
| Capacity | na |
| Manufacturer Warranty | None |
| Item Height | 1 in |
| Model | NuWave Pro 20322 |
| Components Included | Rack |
| Power | na |
| Item Width | 12 in |
Check the listing for details. NuWave Pro Plus 3"/1" Replacement Part Reversible 12" Grill Cooking Rack. Color: Silver, Condition: Used. Listed at 12.40 USD. Please look at all photos as they are part of the description. Fast Shipping