| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Shape | Round |
| Part Number | TK-A010302US-1 |
| Number of Pieces | 5 |
| Recommended Uses For Product | Security |
| Item Package Dimensions L x W x H | 6.81 x 6.02 x 2.4 inches |
| Size | 8mm |
| Color | Black-8mm Chain |
| Material | Steel |
| Brand | Titanker |
| Brand Name | Titanker |
| Type | Does not apply |
| Lock Type | Key Lock |
| Manufacturer | Titanker |
| Style | Black-8mm Chain-3.3Feet |
| Package Weight | 1.24 Kilograms |
| Item Weight | 2.5 Pounds |
| Special Feature | Anti-theft,Heavy Duty,Portable |
Check the listing for details. QUEST ASTHMA MD LUNG PERFORMANCE PEAK FLOW METER FREE SHIPPING. Color: Black-8mm Chain, Condition: New. Listed at 14.95 USD. Introducing the QUEST ASTHMAmA LUNG pERFORMANCE pEAK FLOW mETER by Titanker. This heavy-duty, portable lock is perfect for securing your bicycle. The black 8mm chain with a key lock is made of steel and comes with a package weight of 1.24 kilograms. The lock is designed with anti-theft features and is recommended for use with security purposes. The package dimensions are 6.81 x 6.02 x 2.4 inches, and the item weight is 2.5 pounds. This lock is perfect for cycling enthusiasts who want to keep their bicycle safe and secure.