| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Number of Items in Set | 1 |
| Speed | 1600 RPM |
| Battery Included | No |
| Power Source | Corded Electric |
| Color | Green |
| MPN | D43K |
| Auxiliary Handle | No |
| Brand | Ryobi |
| Chuck Size | 3/8 in |
| Type | Drill/Driver |
| Voltage | 120 V |
| Model | Ryobi D43K |
| Features | Compact |
| Chuck Type | Keyless |
Check the listing for details. Ryobi D43 D431 5.5 Corded 3/8 Inch Variable Speed Compact Drill/Driver #B15B. Color: Green, Condition: Used. Listed at 14.99 USD. Ryobi D43 D431 5.5 Corded 3/8 Inch Variable Speed Compact Drill/Driver #B15B. Tested Works. 30 Day Returns.