| Brand | Ryobi |
|---|---|
| Type | String Trimmer |
| Power Source | Battery |
| Voltage | 18 V |
| Color | Green, Black |
| Model | ONE+ HP 15" 18V Cordless String Trimmer |
| Features | Brushless, Cordless, Whisper |
| MPN | 1007572151 |
| Material | Plastic, Metal |
| Cutting Length | 15 in |
| Product Line | ONE+ HP |
Check the listing for details. Ryobi ONE+ HP 18V 15" Brushless Cordless Whisper String Trimmer. Color: Green, Black, Condition: New. Listed at 84.99 USD. Ryobi ONE+ HP 18V 15" Brushless Cordless Whisper String Trimmer