| Features | Battery Operated, Compact, Portable |
|---|---|
| MPN | B08HLB3N8K |
| Bagged/Bagless | Bagless |
| Voltage | 7.2 V |
| Smart Home Compatibility | No |
| Charge Time | 3 hr |
| Cord Type | Cordless |
| Included Accessories | Brush |
| Runtime | 10 min in Super Mode up to 20 min Standard Mode |
| Power | 70 W |
| Brand | Starument |
| Color | White |
| Smart Home Protocol | No |
| Capacity | 120ml |
| Type | Handheld |
| UPC | 653552150282 |
Check the listing for details. Starument Portable Handheld Cordless Vacuum Cleaner (White) - Free Shipping. Color: White, Condition: Used. Listed at 22.99 USD. ✅ BUST THE DUST AWAY - This cordless vacuum is fitted with an ultra-powerful suction and. cords no longer bound you. ✅ SLEEK & STYLISH DESIGN - Flaunting a minimalist and chic design, this hand vacuum is.