| Return shipping will be paid by | Buyer |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Plug Type | United States |
| Color | White |
| Input Voltage | 120 V |
| MPN | HS105 |
| Material | Plastic |
| Maximum Input Current | 120 V |
| Smart Home Compatibility | Amazon Alexa |
| Brand | TP-LINK |
| Type | Wi-fi Plug |
| Number of Outlets | 1 |
| Recommended Environment | Indoor |
| Features | App-Controlled |
| Resistance Properties | Rust Resistant |
| Smart Home Protocol | Wi-Fi |
| Output Voltage | 120 V |
| Voltage Conversion | Not Applicable/Not Available |
Check the listing for details. TP-LINK Smart Wi-Fi Plug Mini White (HS105) **WORKING**. Color: White, Condition: Used. Listed at 9.99 USD. USED IN WORKING CONDITION NO ACCESSORIES ARE INCLUDED