| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Item Width | 3 5/8 in |
| Time Period Manufactured | Vintage (Pre-1970) |
| Item Length | 5 1/2 in |
| Item Height | 3 in |
| Vintage | Yes |
| Material | Plastic |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Tupper |
| Antique | No |
| Color | Clear |
| Original/Licensed Reproduction | Original |
| Type | Storage Container Set |
Check the listing for details. Tupper #162 Millionaire Lime Vintage Lidded Container Clear Rectangle. Color: Clear, Condition: Used. Listed at 14.50 USD. Tupper #162 Millionaire Lime Vintage Lidded Container Clear Rectangle. Condition is "Used". Shipped with USPS First Class.