| Number of Items in Set | 2 |
|---|---|
| Shape | Rectangle |
| Color | Burnt Orange And Smokey White Lid |
| Material | Plastic |
| Item Length | 10" |
| Modified Item | No |
| Brand | Tupperware |
| Type | Storage Container Set |
| Item Height | 2" |
| Model | 1292-7 |
| Featured Refinements | Tupperware Lid |
| Features | With Lid |
| Item Width | 6.5" |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. Tupperware #1292-7 Bacon Hot Dog Cold Cuts Keeper Container With Lid. Color: Burnt Orange And Smokey White Lid, Condition: Used, Made in United States. Listed at 13.45 USD. Tupperware #1292-7 Bacon Hot Dog Cold Cuts Keeper Container With Lid. Condition is Used. Shipped with USPS Ground Advantage.