| Brand | Tupperware |
|---|---|
| Capacity | 12-1/4 Cups |
| Manufacturer Warranty | None Through This Seller |
| Item Height | 11 in |
| Color | Clear |
| Set Includes | NO LID |
| MPN | 1615-2 |
| Item Length | 7 in |
| Item Width | 3.5 in |
Check the listing for details. Tupperware 1615-2 12-1/4 Cups Liguid Pitcher Container Without Lid NEW. Color: Clear, Condition: New other (see details). Listed at 14.99 USD. Tupperware 1615-2 12-1/4 Cup Liquid Pitcher Container Without Lid. This item is in NEW CONDITION with some light scratches but never been used. We require payment within 3 days of end of auction and by Ebay payments only. We ship within the United States only and by USPS ground advantage shipping. Thank you for looking at our listing.