| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Tupperware |
| Type | Replacement Lid |
| Shape | Round |
| Color | Clear |
| Item Height | 5/16" |
| Set Includes | Lid |
| Item Length | 6 3\8" |
| Item Width | 6 3/8" |
Check the listing for details. Tupperware - 6 3/8” - Lid Only - Clear - 2541A. Color: Clear, Condition: Used. Listed at 9.99 USD. Tupperware - Lid OnlyButterfly Tab2541A6 3/8" RoundAny questions, please askThanks for looking!