| Number of Items in Set | 1 |
|---|---|
| Antique | No |
| Number of Compartments | 1 |
| Shape | Round |
| Custom Bundle | No |
| MPN | 7373A |
| Item Length | 7.25" |
| Vintage | No |
| Department | Adults |
| Original/Licensed Reproduction | Original |
| Item Height | 0.25" |
| Number in Pack | 1 |
| Featured Refinements | Tupperware Replacement Lid |
| Item Width | 7.25" |
| Number of Slots | 1 |
| Pattern | Solid |
| Lid Type | Snap on |
| Color | Black |
| Item Diameter | 7.25" |
| Material | Plastic |
| Set Includes | Lid |
| Modified Item | No |
| Brand | Tupperware |
| Type | Replacement Lid |
| Number of Tiers | 1 |
| Country/Region of Manufacture | United States |
Check the listing for details. Tupperware 7373B-6 Replacement VENT N SERVE Black LID ONLY. Color: Black, Condition: Used. Listed at 7.99 USD.