| Antique | No |
|---|---|
| Pattern | Solid |
| Shape | Round |
| Custom Bundle | No |
| Color | Lilac Purple |
| Material | Plastic |
| Set Includes | Lid |
| Item Length | 5 in |
| Vintage | No |
| Brand | Tupperware |
| Type | Shaker |
| Original/Licensed Reproduction | Original |
| Item Height | 9 in |
| Item Width | 5 in |
Check the listing for details. Tupperware 844 Quick Shake 2 cup Lilac Purple Excellent Condition. Color: Lilac Purple, Condition: Used. Listed at 21.00 USD. Little to no signs of use. Great condition. See photos