| Brand | Tupperware |
|---|---|
| Type | Storage Container Set |
| Item Height | 3" |
| Number in Pack | 2 |
| Color | Yellow |
| Material | Plastic |
| Item Length | 7.5" |
| Modified Item | No |
| Item Width | 4" |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. TUPPERWARE CHILI PEPPER SET RED & YELLOW PEPPERS KEEPERS CONTAINERS HINGED NEW. Color: Yellow, Condition: New, Made in United States. Listed at 18.00 USD. Red Chili Pepper. Yellow Chili Pepper. Set includes one of each hinged containers.