| Country of Origin | United States |
|---|---|
| Type | Tray |
| Brand | Tupperware |
| Character | Devil |
| Item Height | 13 in |
| Material | Plastic |
| Item Length | 10 in |
| Modified Item | No |
| Item Width | 3 in |
Check the listing for details. Tupperware Deviled Egg Storage Container Keeper Complete 723 Lift Out Trays. Condition: Used, Made in United States. Listed at 19.89 USD. Deviled Egg Keeper With Trays and Lid. Complete Set. Good Condition.