| Antique | No |
|---|---|
| Size | Small |
| Color | White |
| Set Includes | 1 Egg Slicer |
| Material | Plastic |
| Item Length | 3 in |
| Modified Item | No |
| Brand | Tupperware |
| Department | Adult |
| Type | Egg Slicer |
| Original/Licensed Reproduction | Original |
| Item Height | .5 in |
| Theme | Food |
| Features | Reusable |
| Country of Origin | United States |
| Handmade | No |
| Item Width | 4 in |
| Number of Slots | 1 |
Check the listing for details. Tupperware Egg Slicer White Slice n Star Straight Wire Insert ONLY 7356. Color: White, Condition: For parts or not working, Made in United States. Listed at 9.00 USD. Tupperware Egg Slicer White Slice n Star Straight Wire Insert Item # 7356 INSERT ONLY New Sealed Ready for you Thanks for looking and shopping my item and listing.