| Country of Origin | United States |
|---|---|
| Number of Items in Set | 4 |
| Antique | No |
| Shape | Oval |
| Lid Type | Snap on |
| Size | Medium |
| Color | Blue |
| Set Includes | Lid, 3 Stacking storage trays |
| MPN | 5103A-4/5102A-1/5102A-2/5102A-3 |
| Material | Plastic |
| Item Length | 10 in |
| Vintage | No |
| Brand | Tupperware |
| Type | Storage Container Set |
| Original/Licensed Reproduction | Original |
| Number of Tiers | 3 |
| Item Height | 4 in |
| Features | Airtight, Dishwasher Safe, Easy Clean, Reusable, Stackable, Handy handles for grasping |
| Item Width | 7 in |
Check the listing for details. Tupperware Fridge Stackables Deli Meat Cheese Cold Cuts & PICK A DELI. Color: Blue, Condition: Used, Made in United States. Listed at 15.00 USD. GREAT CONDITION.