| Brand | Tupperware |
|---|---|
| Shape | Round |
| Lid Type | Press On |
| Original/Licensed Reproduction | Original |
| Color | Clear |
| Item Diameter | 6.50" |
| Item Height | na |
| Set Includes | Lid |
| Material | Plastic |
| Item Length | 6.50" |
| Item Width | 6.50" |
Check the listing for details. Tupperware Replacement Round Press On Opaque Clear 227 Lid 6.50 inch Diameter. Color: Clear, Condition: Used. Listed at 9.99 USD.