| Brand | Tupperware |
|---|---|
| Type | Modular Mates Hinged Lid |
| Shape | Rectangle |
| Size | Large |
| Item Height | 1/2" |
| Color | Clear Sheer |
| Set Includes | Part for use with #4322 or #4013 & Lid #4014 |
| Features | Interchangeable with part #4015 |
| Item Length | 6-1/2" |
| Item Width | 7" |
| Vintage | No |
Check the listing for details. Tupperware Replacement Vented Lid 5577 For Access Mate Potato Bin Keeper 4322. Color: Clear Sheer, Condition: Used. Listed at 17.99 USD. For Use with Access Mate Potato Bin Onion Keepers #4322 (Large 8.3L) or #4013 (Smaller 5.5L) & Lid #4014. I would love to help you find a match (EVEN IF I DON'T HAVE IT!).