| Number of Items in Set | 1 |
|---|---|
| Shape | Round |
| Lid Type | Seal |
| Color | Clear |
| Item Diameter | 4.5" |
| Set Includes | Lid |
| Material | Plastic |
| MPN | 215 |
| Item Length | 4 1/2 in |
| Item Depth | .25 |
| Brand | Tupperware |
| Type | Replacement Lid |
| Original/Licensed Reproduction | Original |
| Item Height | .25” |
| Style | Vintage/Retro |
| Theme | Food/Kitchen |
| Featured Refinements | Tupperware Replacement Lid |
| Features | Dishwasher Safe, Easy Clean |
| Item Width | 4 1/2 in |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. Tupperware Round Clear Replacement Seal Lid #215 USA (A Tab). Color: Clear, Condition: Used, Made in United States. Listed at 5.99 USD.