| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Brand | Tupperware |
| Type | microwavable Bowl dish |
| Shape | Round |
| Capacity | 800ml |
| Size | Small |
| Item Height | 2" |
| Features | BPA Free |
| Item Length | 8" |
| Item Width | 9" |
Check the listing for details. Tupperware Rock N Serve Microwaveable Container 800mil Round Different Color New. Condition: New. Listed at 19.99 USD. Tupperware Rock N Serve Microwaveable Container 800mil Round Different Color New