| Number of Items in Set | 3 |
|---|---|
| Number of Compartments | 2 |
| Shape | Oval |
| Color | Harvest Gold |
| Item Length | 12" |
| Brand | Tupperware |
| Department | Adults |
| Type | Steamer |
| Original/Licensed Reproduction | Original |
| Item Height | 4" |
| Features | Microwaveable |
| Item Width | 8" |
Check the listing for details. Tupperware Vegetable Rice Microwave Steamer Harvest Gold. Color: Harvest Gold, Condition: Used. Listed at 10.99 USD.