| Fragrance Name | Microfiber Bottle Brush Cleaner |
|---|---|
| Fragrance Type | Brush Cleaner |
| Size | 5 Count |
| Packaging | New |
| UPC | 0851587008367 |
| Brand | Blubox |
| Type | Bottle Brush |
| Form | Brush |
| Item Height | 2in |
| Number in Pack | 5 |
| For | Kitchen |
| MPN | 8452858267 |
| Features | Bpa Free |
| Item Length | 15in |
| Item Width | 2in |
Check the listing for details. Turbo Microfiber Bottle Brush Cleaner 5 Count New. Condition: New. Listed at 12.95 USD. Type: Brush Cleaner. Size: 5 Count. Add To Favorite. Custom inspection may take up to 8 weeks depending on the size of your order.