| Return shipping will be paid by | Buyer |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Accessories Included | Wireless |
| Blade Length | 5 |
| Manufacturer Warranty | 3 Year Limited Warranty |
| Power Source | Battery |
| MPN | WG324 |
| Item Length | 6.93 in |
| Bar Length | 5 in |
| Item Height | 13.31 in |
| Item Width | 3.54 in |
| Color | Orange |
| Item Diameter | 4 in |
| Brand | WORX |
| Attachments Included | Chainsaw |
| Voltage | 20 V |
| Features | Cordless |
| California Prop 65 Warning | Yes |
| Type | Pruning Saw |
| Model | WORX WG324 |
| Item Weight | 1.5 lbs |
Check the listing for details. WG324 Worx 20V Power Share 5" Cordless Pruning Saw. Color: Orange, Condition: New. Listed at 159.99 USD.