| Brand | Zircon |
|---|---|
| Type | Stud Finder |
| Manufacturer Warranty | no |
| Color | Yellow |
| Item Height | 6.66" |
| Model | Zircon StudSensor L50 |
| Measuring Technology | Laser |
| Material | Plastic |
| Features | LCD Display, LED Indicator, Portable |
| Item Length | 6.66" |
| Unit Quantity | 1 |
| Item Width | 2.80" |
Check the listing for details. ZIRCON Edge Finding Electronic StudSensor (L50). Color: Yellow, Condition: Used. Listed at 7.00 USD. Good condition. Please view pictures. *Battery Not Included*