| Brand | Zojirushi |
|---|---|
| Loaf Size | 1 lb |
| Type | Bread Machine |
| Power Source | Electric |
| Color | White |
| Voltage | 120 V |
| Model | BB-HAC10 |
| Features | Automatic, LCD Display, Programmable, Timer |
| Material | Stainless Steel |
| Power | 450 W |
| Number of Settings/Programs | 8 |
Check the listing for details. Zojirushi BB-HAC10 Home Bakery 1-Pound-Loaf Programmable Mini Breadmaker. Color: White, Condition: Used. Listed at 169.99 USD. Type:Bread Machine. We usually respond within 24 hours. We're here to help!