| Brand | Zojirushi |
|---|---|
| Loaf Size | 2 lbs |
| Type | Bread Machine |
| Unit Type | lb |
| Power Source | Electric |
| Color | White |
| Voltage | 120 V |
| Model | BBCC-X20 |
| Features | LCD Display, Non-Stick, Programmable, Timer |
| Dough/Bread Type | Whole Wheat |
| Power | 700 W |
Check the listing for details. Zojirushi BBCC-X20 Home Bakery Supreme Bread Maker Machine 2lb - Tested. Color: White, Condition: Used. Listed at 125.00 USD. Fully tested Need some clean please have look to the pictures