| UPC | 0023596267084 |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Color | White |
| MPN | BBHAC10 |
| Item Depth | 11.25in. |
| Brand | Zojirushi |
| Loaf Size | 1 lb |
| Type | Bread Machine |
| Item Height | 12.25in. |
| Voltage | 120 V |
| Model | BB-HAC10 |
| Features | LCD Display, Timer |
| Item Width | 8.5in. |
| Item Weight | 9lbs. |
| Power | 450 W |
Check the listing for details. Zojirushi BBHAC10 Programmable Mini Breadmaker - White - New Old Stock BB-HAC10. Color: White, Condition: New. Listed at 229.99 USD. Zojirushi BBHAC10 Programmable Mini Breadmaker - White - New Old Stock BB-HAC10 Was a gift many years ago Never used or taken out of the box Has been in storage for many years Box has some shelf wear