| Power Source | Electric |
|---|---|
| Color | White |
| MPN | BBCC-X20 |
| Item Depth | 10 in |
| Brand | Zojirushi |
| Loaf Size | 2 lbs |
| Type | Bread Machine |
| Unit Type | lb |
| Voltage | 120 V |
| Model | Zojirushi BBCC-X20 |
| Power | 700 W |
| Item Weight | 19 lbs |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Zojirushi Home Bakery BBCC-X20 Bread Maker Machine 2lb Double Paddle TESTED. Color: White, Condition: Used, Made in China. Listed at 129.99 USD. Missing one paddle.