| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Model | 20331 |
| Components Included | Rack |
| Power Source | Electric |
| MPN | 2033120355 |
| Capacity | 15 qt |
| Item Height | 1 in |
| EC Range | A - G |
| Item Diameter | 12 in |
| Color | Silver |
| Item Depth | 4 in |
| Brand | NuWave |
| Voltage | 120 V |
| Features | Infrared Oven |
| Material | Stainless Steel |
| Cooking Method | Air Fry |
| Type | Infrared Oven |
| Power | 1500 W |
Check the listing for details. Nuwave Oven Pro Replacement 12" X 4" or 1" High Low Wire Rack #20331. Color: Silver, Condition: Used. Listed at 17.99 USD. Nuwave Oven Pro Replacement 12" X 4" or 1" High Low Wire Rack #20331Description Nuwave Oven Pro Replacement 12" X 4" or 1" High Low Wire Rack #20331. Condition is Used. Very clean rack in excellent condition. /1_76 and 127/