| Power Source | Electric |
|---|---|
| Color | Black |
| Item Diameter | 13 in |
| MPN | 20326 |
| Material | Plastic |
| Item Depth | 3 in |
| Cooking Method | Air Fry |
| Brand | NuWave |
| Type | Infrared Oven |
| Model | 20326 |
| Components Included | Base |
| Number of Items | 1 |
| Power | 1500 W |
Check the listing for details. NuWave Pro Infrared Oven 20326 Replacement Parts Bottom Base. Color: Black, Condition: Used. Listed at 19.95 USD. NuWave Pro Infrared Oven 20326 Replacement Parts Bottom Base Ships most economical method