| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Ryobi |
| Chuck Size | 3/8 in |
| Type | Drill Chuck |
| Battery Included | No |
| Power Source | Corded Electric |
| Voltage | 18 V |
| Model | RYOBI D43K |
Check the listing for details. RYOBI D43K Variable Speed Drill 3/8 Inch 5.5 Amp Motor With Bag. Condition: Used. Listed at 27.99 USD. Item will be shipped with USPS Ground Advantage, unless the customer would like to switch. This item is in very good condition and all items are pre-cleaned prior to sale just as a precaution. I do sell a large variety of items. If you would like to make a bundle deal just message me =). Returns are accepted if the item is damaged during shipment! Feel free to ask any questions and thanks for looking! I am here to help you have an enjoyable buying experience and get your items safely/quickly =)