| Bundle Description | Remote, Manual, MiniDisc, Cables |
|---|---|
| Custom Bundle | Yes |
| Country of Origin | Japan |
| UPC | 0027242585119 |
| Playable Media Format | CD |
| Color | Black |
| MPN | MXDD40 |
| Item Length | 18.2 in |
| Audio Outputs | Headphone Jack, Stereo L/R RCA, Digital Optical TOSLINK |
| Brand | Sony |
| Type | MiniDisc Recorder |
| Audio Inputs | Stereo L/R RCA, Optical, Stereo L/R RCA, Optical |
| Item Height | 6.5 in |
| Model | MXD-D40 |
| Features | Headphone Jack, CD Recorder |
| Plug Regional Fitment | Type D |
| Item Width | 18.1 in |
| Item Weight | 11.92 lbs. |
Check the listing for details. SONY MXD-D40 CD/MD Deck Main Unit Only MDLP PC Link MD Recorder. Color: Black, Condition: Used, Made in Japan. Listed at 447.97 USD.