| Country of Origin | Unknown |
|---|---|
| Number of Items in Set | 1 |
| Antique | No |
| Shape | Round |
| Color | Green |
| Material | Plastic |
| Item Length | 9.75 in |
| Modified Item | No |
| Brand | Tupperware |
| Department | Adults |
| Type | Replacement Grater Shredder Slicer |
| Original/Licensed Reproduction | Original |
| Item Height | 1.25 in |
| Item Width | 9.75 in |
Check the listing for details. Tupperware 787-3 Jadeite Replacement Grater Shredder Slicer green. Color: Green, Condition: Used, Made in Unknown. Listed at 6.00 USD. Tupperware 787-3 Jadeite Replacement Grater Shredder Slicer green. This Vintage Tupperware Grater Shredder 787-3 is pre-owned. Good used condition. Please view the images and if you need more or have any questions just ask. Thanks for looking.